Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRP promuje Przemysława L.

Utworzony przez Żal, 2 maja 2014 r. o 08:34
  Nie znam Przemka, ale dotąd dokąd w Polsce będzie czas dla takich Przemków to nie jest kraj dla mnie. Wybierając tak , a nie inaczej sami sobie wystawiamy świadectwo. Przemku odejdź i zabierz ze sobą raka co toczy Rzeczpospolitą. Kasa, władza daje szczęście krótkotrwałe, zdrowie, prawdziwa przyjaźń, rodzina, służba dobru ogólnemu długotrwałe. Wybór należy do ciebie.    
 
  Nie znam Przemka, ale dotąd dokąd w Polsce będzie czas dla takich Przemków to nie jest kraj dla mnie. Wybierając tak , a nie inaczej sami sobie wystawiamy świadectwo. Przemku odejdź i zabierz ze sobą raka co toczy Rzeczpospolitą. Kasa, władza daje szczęście krótkotrwałe, zdrowie, prawdziwa przyjaźń, rodzina, służba dobru ogólnemu długotrwałe. Wybór należy do ciebie.    
Przemek odszedł .... Mariusz też .... bo musiał. Na podsumowanie służby dobru ogólnemu trzeba będzie poczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy przekupni,peeselowscy złodzieje z waszym ministrem chłopkiem-roztropkiem na czele!Nigdy nie liczył się u was nasz karmiciel-polski rolnik. Wy sprzedajne zaprzańce,dla stołka i kasy "honor" utopicie w gnojowicy. Na jaką pomoc z waszej strony mogą liczyć,w tym tragicznym czasie rolnicy?                 NA ŻADNĄ!  Dobre rady typu :nie zbierać plonów i czekać na łaskę zj,e...ba..nej unii to sobie wsadżcie gdzieś.I co pan ma do powiedzenia w tym temacie uczciwy P.L.?Panu bieda nie grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani,może wiecie czy już podani są do sady dziennikarze lub całe redakcje gazet,które przedrukowały wyniki kontroli w A.R.i wystawiły na szwank nieskazitelną uczciwość pewnych osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sa i nigdy nie beda.  Działacze z ramienia PSL głosno szczekaja bo najbardziej sie boją tak jak psy. Maja duzo do stracenia. Matejek też kiedyś szczekał ze poda gazety do sądu. I co siedzi cicho. Bo jak narazie to nad nim wiszą ciemne chmury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak nasz utalentowany poseł-poeta napisze patriotyczny wiersz o dramacie polskich rolników?  Myślę,że raczej stać go na fraszkę,bo cóż go to wszystko obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak nasz utalentowany poseł-poeta napisze patriotyczny wiersz o dramacie polskich rolników?  Myślę,że raczej stać go na fraszkę,bo cóż go to wszystko obchodzi?
Chłopy orały, siały , zbierały, Na koniec chu.. cały dostały. Przemek nie sieje nie zbiera, Lecz bieda mu nie doskwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy karierowicz i burak - p. L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażajmy buraków mimo embargo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z buraków mamy różne pożytki,a z takiej gnidy wielkie NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraczki są najlepsze do pieczonej kaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraczki są najlepsze do pieczonej kaczki.
Wchodzę ja dzisiaj do kibelka, podnoszę klapę i patrzę , a tam Karolak ! Spuściłem dziada niech spływa. To też jest moja rada. Wasz Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wielkie za światłą radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wielkie za światłą radę.
Na stronie radia biper jest apel UE o pomoc  "w zwalczaniu nadużyć" w realizacji projektów unijnych. A nasz "bohater" ma w tej materii coś za uszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy karierowicz i burak - p. L.
 
Największy karierowicz i burak - p. L.
Startuje do Sejmiku. Może mu się uda jak będzie pierwszy na liście. No, a wtedy to wygryzie Sosnowskiego i będzie marszałkiem! A swoi już się cieszą, będą mieli święty spokój. Naprawdę to trzeba mieć parcie i zaparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Startuje do Sejmiku. Może mu się uda jak będzie pierwszy na liście. No, a wtedy to wygryzie Sosnowskiego i będzie marszałkiem! A swoi już się cieszą, będą mieli święty spokój. Naprawdę to trzeba mieć parcie i zaparcie.  
Przemek to dyrektor w Fundacji FAPA oraz prezes FAPA sp. z o.o. (dziś spółka w likwidacji - ciekawe dlaczego ?).  Przewodniczący Rady Powiatu,  powiatu w którym działa tzw. BLGD i jako prezes  FAPA sp. z o.o. zleceniobiorca zleceń z BLGD. Chciało by się powiedzieć , jaki ten świat jest mały a jak porządnie poukładany. Świat ludzi z PSL. A dlaczego KRP promuje ?. Jest kasa, są i klechy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo uczciwość popłaca,czego właśnie dowodem jest błyskotliwa kariera w/w członka partii chłopskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milczenie oznacza zgodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam nowego u przodującego rolnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam nowego u przodującego rolnika?
 
Co tam nowego u przodującego rolnika?
Do sejmiku się wybiera!!! A może tak zbierzmy się do kupy i zagłosujmy tak żeby się chłopisko nie odrywał od prawniczej roboty i tracił czas na wyjazdy do Lublina????????????????????????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację,bo czas to pieniądz.Rolnikowi każdy grosz sie przyda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...